زیباشناسی کابینت :

طراحان دکوراسیون به این موضوع اعتقاد دارند که نوع طراحی کابینت آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد . امروزه  به خاطر افزایش تقاضای کابینت ، انواع و اقسام مدل های جدید و سنتی ، طرح ها و رنگ های مختلفی از کابینت در بازار موجود می باشد. بر فرض اگر شما به عنوان یک خریدار کابینت ، به مغازه های فروشنده کابینت ها مراجعه نمایید، بدون شک به دلیل فراوانی گزینه های موجود جهت انتخاب ، سردرگم می شوید ، چه رنگی انتخاب کنم ؟ چه طرحی بخواهم ؟ چه متریالی ؟

از طرفی ، کابینت ها هم از نظر کاربرد و هم زیبایی مورد درخواست می باشند . همانگوه که گفتیم ، انواع و اقسام بسیار متنوعی از کابینت ،  موجود می باشد از انواع قدیمی آن تا مدل های جدید و کابینت های مدرن.

بنابراین با در نظر گرفتن این همه تنوع، اولین اصل مهم در انتخاب کابینت آشپزخانه، توجه به این اصل است که بدانید چه نوع کابینتی بهترین گزینه برای شما می باشد.

از طرفی دیگر ، بعضی از خریداران ، به هزینه ی بالا در تهیه کابینت اشاره دارند و از زیاد بودن هزینه ی آن گله می کنند ، زیرا بعضا مشاهده می شود بعضی از کابینت ها از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند که از توان مالی هر کسی برای خرید خارج می باشد !!

 توجه به بودجه ای که شما در اختیار دارید ، مهم ترین عامل در انتخاب نهایی برای خرید کابینت آشپزخانه می باشد.

توصیه ما به شما این است که تا جایی که در آمدتان اجازه می دهد ،حتی با وجود قیمت بالاتر بعضی جنس ها ، به سراغ جنس های با کیفیت تر و مرغوب تر بروید. به عنوان مثال در تهیه کابینت ام دی اف ترک یا اتریش بهتر است نوع اتریش آن را انتخاب کنید زیرا دارای مرغوبیت بیشتری می باشد.

آشپزخانه قلب خانه و کابینت قلب آشپزخانه

کابینت های اختصاصی

شاید در آشپزخانه ی شما هم ، یک گوشه و یا یک فضای بد شکل و نا متقارن وجود داشته باشد که نتوانید عیب های آن را با کابینت های معمولی برطرف نمایید ، در مورد است که پیشنهاد می شود به سوی کابینت سازهای اختصاصی بروید.

کابینت سازان اختصاصی می توانند با هر شکل و اندازه ای کار کنند . این کابینت سازها می توانند با توجه به نکات مد نظر  مشتریان ، کابینت را به هر شکل و اندازه و حالتی که مشتری تمایل دارد طراحی نمایند و بسازند.

یراق آلات

یراق آلات به دو جهت در کابینت به کار می روند : اول برای کمک به باز کردن درب قفسه و کشوهای کابینت آشپزخانه به کار می روند و دوم برای زیبایی بیشتر کابینت می باشد.

یراق آلات، شامل دستگیره و وسایل تزئینی می باشند که برای زیبایی به درب های کابینت ها آویزان می نمایند. حتی ساده ترین کابینت های ساده را هم می توان با استفاده از قفل و دستگیره های زیبا و جذاب ، تزئین کرد و نمای زیبایی به کابینت ها داد.

صفحه کابینت

انواع صفحه های کابینت موجود است که هر کدام از آن ها از جنبه قیمت و جنس مصرفی با یکدیگر متفاوت می باشند. می تواند این صفحه کابینت از جنس خود کابینت باشد و یا از جنسی دیگر باشد.

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید