15 ماده متداول کانتر آشپزخانه (اوپن آشپزخانه)

با انتخابات زیادی که در دسترس صاحبخانه هست، انتخاب کانتر آشپزخانه برای کابینت آشپزخانه کار خیلی سختی نیست. از آنجا که این بخش منجر به تأثیر بر روی بسیاری رنگهای آشپزخانه می شود، اهمیت دارد که چیزی انتخاب کنید که مناسب باشد.

ما لینکهایی را از 15 کانتر متداول آشپزخانه به آسانی یکجا جمع آوری نموده ایم تا به شما کمک کنیم بهترین انتخاب را داشته باشید.

کانتر آشپزخانه سنگی

این نمونه که اغلب در آزمایشگاه ها به دلیل مقاومت در برابر لکه ها، مواد شیمیایی، و باکتری استفاده می شود، انتخابی بادوام . طبیعی برای کابینت آشپزخانه است. با اینکه هزینه بالایی دارد، اما به صرفه است.

کابینت سنگی

کانتر آشپزخانه گرانیتی

دلایل زیادی وجود دارد که گرانیت مشهور شده است، این سنگ طبیعی با نقشها، رنگها و جلای دلخواه و منحصر بفرد، ویژگیهای فراوانی دارد.

وقتی به درستی درزگیری شود، یکی از بادوام ترین گزینه هاست.

کانتر گرانیتی آشپزخانه

کانتر آشپزخانه مسی

این کانتر مرسوم نیست، ولی تمیزکاری و نگهداری کانتر مسی بسیار ساده است. با این حال برای کمال گراها مناسب نیست، از آنجا که سطحی کنشور دارد، با مواد مختلف واکنش نشان می دهد و آمیزه ای سرخ رنگ، قهوه ای و سبز از مس پدید می آورد.

کانتر مسی آشپزخانه

کانتر آشپزخانه کوارتز مهندسی

این محصول مهندسی با کوارتز خاکی، رزین و رنگها ترکیب می شود تا ماده غلیظ نفوذناپذیری تولید کند. ویژگیهای دوستدار محیط زیست آن را به چیز مطمئنی برای خانه های سبز تبدیل می کند.

کانتر آشپزخانه کوارتز مهندسی

کانترهای آشپزخانه کاشی کاری

یکی از ارزانترین انتخابهای کانتر کابینت آشپزخانه، سرامیک یا کاشی سنگی است که بطور حیرت انگیزی بادوام است.

کانترهای آشپزخانه کاشی کاری

 

کانترهای آشپزخانه دوستدار طبیعت

با کمی تحقیق امروزه می توان آشپزخانه ای دوستدار طبیعت ساخت. تنوع بسیار سبکها و هزینه ها، از چوب گرفته تا شیشه زیستی تا بامبو بدین معناست که شما می توانید مواد کانتر سبزی برای خانه بیابید.

کانترهای آشپزخانه دوستدار طبیعت

کانترهای آشپزخانه روی

شما در آشپزخانه های مدرن کانتر روی نمی بینید، اما این فلز آنقدر چشم نواز است که قرنها متداول بوده است. روی با گذشت زمان تیره می شود و زنگار می گیرد. ویژگیهای آنتی باکتریال روی آن را تبدیل به گزینه ای خوب برای کابینت آشپزخانه و فضای پخت و پز می کند.

کانترهای آشپزخانه روی

کانترهای آشپزخانه از موادی که بخش اصلی آن کاغذ بازیافتی است

کاغذهای بازیافتی برای کانتر آشپزخانه بدترین مواد ممکن بنظر می رسند، ولی این انتخاب دوستدار طبیعت به طور شگفت انگیزی دوام دارد. زمانی که با رزین و رنگ بیامیزد، شبیه به سنگ صابونی می شود.

کانترهای آشپزخانه از موادی که بخش اصلی آن کاغذ بازیافتی است

کانترهای آشپزخانه از جنس ورقه های پلاستیکی

گرچه برای دوستداران سنگ کمی مسخره است، اما ورقه های پلاستیکی هنوز طرفدارانی جدی دارند و می توان آنها را در هر طرحی بکار برد. و قیمت ارزان آن باعث می شود خواهان زیادی داشته باشد. با این حال این مورد با دوام ترین کانتر نیست، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای کارهای سنگین کابینت آشپزخانه نباشد.

کانترهای آشپزخانه از جنس ورقه های پلاستیکی

کانترهای شیشه بازیافتی و سیمانی

اگرچه این موردی گران قیمت است، اما ترکیب شیشه و سیمان راهی مطمئن برای افزودن ویژگی ای به آشپزخانه تان است. این کانتر اولین گزینه مناسب برای خانه های همیشگی است.

کانترهای شیشه بازیافتی و سیمانی

کانترهای آشپزخانه مرمر

مرمر ظاهری بی نظیر و کلاسیک دارد، که همیشه مد روز است. بخصوص برای دوستداران آشپزخانه سفید، مرمر بهتر از مواد دیگر است. مرمر بیشتر بخاطر جلای آن است که معروف است نه بخاطر دوامش. مرمر سنگی نرمتر از گرانیت است، و به راحتی خراش برداشته و لک بر می دارد.

کابینت آشپزخانه

کانترهای آشپزخانه بتونی

رنگدانه ها، لکها و رنگها می توانند کانترهایی بتونی با بافت رنگی و بصری پدید آورند. اگر بخوبی درزگیری شود، می تواند به قیمتش بیارزد.

کانترهای آشپزخانه بتونی

کانترهای آشپزخانه فولاد ضد زنگ

آشپزهای حرفه ای فولاد ضد زنگ را دوست دارند، چون زنگ نمی زند، در برابر گرما مقاوم است و به راحتی تمیز می شود. با اینکه لک انگشتها و خراشیدگی روی آن می ماند، اما گزینه ای بسیار خوب برای کابینت آشپزخانه هایی است که کارهای زیادی در آن انجام می شود ولی نیازی نیست ظاهر زیبایی داشته باشند.

کانترهای آشپزخانه فولاد ضد زنگ

کانترهای آشپزخانه از جنس سنگ مصنوعی (کورین)

آیا جنس این نمونه از سنگ، چ.ب یا پلاستیک است؟ این ماده معجزه آسا این توانایی را دارد تا هر ظاهری را بدون خطر آسیب یا حفاظت دنبال کند.

کابینت آشپزخانه

کانترهای آشپزخانه چوبی

چوب با کیفیت بالا با درزگیری درست می تواند زیبا و با دوام باشد. قیمت آن با توجه به نوع چوبی که انتخاب می کنید متفاوت است.

کانترهای آشپزخانه چوبی

 

 

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید