دکوراسیون میزهای خانه

شاید از نظر خیلی از افراد دکوراسیون انواع میز نظیر میز ناهار خوری ، میز جلومبلی ، میز آشپزخانه و میز تلفن کار چندان مهمی نباشد اما شاید تنها با گذاشتن یک گلدان ساده بر روی میز جلوه و منظره خاص و زیبائی به منزل خود ببخشید .

ما در این مقاله در مورد دکور کردن انواع میز ها راه کار ها و راهنمایی هایی را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم تا هر فردی که برای اولین بار وارد منزل تان می شود از این همه زیبائی به وجد بیاید .

نکاتی در مورد دکور کردن میز آشپزخانه و کابینت آشپزخانه :

معمولا میز و کابینت آشپزخانه به مرور زمان به یک مکان نسبتا شلوغ و درهم برهم تبدیل می شود که این کار خود هم باعث ایجاد آشفتگی و شلوغی در محل آشپزخانه و هم موجب عدم تمرکز شما به خاطر این همه شلوغی می باشد .

برای اینکه از آشفتگی و شلوغی این میز جلوگیری کنیم بهتر است بر روی آن یک سری ظروف سفالی و تزئینی و یا حتی گلدانی زیبا قرار دهیم و به خود اجازه ندهیم که میز شلوغ و آشفته شود .

نکاتی در مورد دکور کردن میز ناهار خوری :

به دلیل کوچک بودن آشپزخانه ها ، معمولا میز ناهار خوری در اتاق نشیمن و یا هال گذاشته می شود ، بهتر است یک رومیزی زیبا با طرحی شیک و البته متناسب با دکور خانه و طرح مبلمان بر روی میز پهن کرده و یک گلدان زیبا و یا یک جفت جا شمعدانی بر روی میز قرار دهید .

چیدمان و دکور کردن میز ناهار خوری اهمیت زیادی در زیبائی هال یا اتاق نشیمن منزل شما دارد پس می توانید خلاقیت خود را به کار ببرید و با استفاده از ایده های خلاقانه خود طرحی زیبا برای این میز به وجود بیاورید .

نکاتی در مورد دکور کردن میز تلفن :

امروزه به دلیل خانه کوچک ما و هم چنین تولید تلفن های بی سیم معمولا میز تلفن دیگر جایگاه سابق و قبلی خود را ندارد به همین دلیل این میز بیشتر به محلی برای ریخت و پاش و گذاشتن وسائل اضافی تبدیل شده است .

شلوغی میز تلفن موجب آشفتگی هال شما می شود اما شما می توانید از این همه آشفتگی و نا منظمی میز تلفن جلوگیری کنید تنها کافی است یک دسته کاغذ و یا یک دفترچه تلفن به همراه یک خودکار بر روی آن قرار داده و تمامی وسائل اضافی را به دور بیندازید .

یک رومیزی کوچک و شکیل بر روی میز تلفن پهن کنید طوری که تمامی سطح میز را نپوشاند و سپس دستگاه تلفن را بر روی این رومیزی قرار دهید و به این نکته مهم توجه کنید که میز تلفن را زیادی شلوغ نکنید .

نکاتی در مورد دکور کردن میز وسط مبل :

معمولا میز هایی که برای بین مبل ها انتخاب می شود انواع مختلفی دارد بهتر است بر روی میز یک رومیزی که تمامی سطح میز را نپوشاند ، پهن کنید و در وسط میز یک گلدان و یا یک مجسمه زیبا قرار دهید و در یک طرف گلدان کارد و چنگال و در یک سوی آن بشقاب های میوه خوری قرار دهید .

اما اگر میز بین مبلی شما دو طبقه باشد بهتر است بشقاب های میوه خوری و کارد و چنگال ها را در طبقه پائین قرار دهید و بر روی میز تنها فقط رومیزی و گلدان و یا یک ظرف زیبا قرار دهید.

 

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید