چگونه می توان شیشه های شفافی داشت ؟

یکی از موارد کلیدی برای نظافت محیط پاکیزه نگه داشتن شیشه ها می باشد . شاید فکر کنید که این که خیلی ساده است . اما با رعایت نکاتی می توانید با کم ترین میزان تلاش به بهترین نتیجه دست یابید پس مطلب زیر را دنبال کنید.

شیشه شفاف پنجره

قبل از شروع باید ابزارهای مناسب را تهیه کنید . اگر وسایل مناسب را در اختیار نداشته باشید کار برای تان سخت خواهد شد و بعد از مدت زمان کوتاهی خسته می شوید . و احساس می کنید که کارتان سخت شده است . برای این کار شما نیاز به شیشه شوی های حرفه ای و مواد پاک کننده قوی ای دارید .

دقت داشته باشید اگر شیشه شوی تان کثیف شده است آن را بشویید زیرا شیشه شوی های کثیف لکه ها را روی شیشه برجای می گذارند . در هنگام شست و شوی شیشه ها آن ها را از بالا به سمت پایین بشویید . زاویه شیشه شوی با شما باید 45 درجه باشد .

آب و مواد شوینده تان را داخل یک سطل بریزید به این ترتیب آب را نیز هدر نداده اید . برای این کار زمان مناسبی را انتخاب کنید .

اگرباران می بارد این کار را انجام ندهید . زمانی هم که تابش آفتاب به صورت مستقیم است نیز این کار را انجام ندهید . زیرا در این روزها مواد پاک کننده به سرعت خشک می شوند و به شیشه ها می چسند .

اگر می خواهید شیشه های خیلی کثیف را تمیز کنید کافی است 2-3 قاشق سرکه درسطل آب بیندازید . ساده ترین روش برای خشک کردن استفاده از روزنامه باطله می باشد . حتما از دستکش استفاده کنید .

اگر مجبور هستید که از نردبان یا چهارپایه استفاده کنید حتما جایگاه آن را محکم کنید و یا از اعضای خانواده تان بخواهید تا به شما کمک کنند .

1 نظر

  1. سلام سال نو مبارک عکسهای مدل کابینت قشنگ ومناسب با فضای اشپزخانه درخانه های معمولی بیشتر بزاریدتنوع رنگ بیشتر نشان دهیدوسایل بیشتر خانمهای مسن “رنگ وارنگه “سیاه سفید نقره ای “طرحها وترکیب رنگهایی خلق کنید تا به وسایل اینها جور در ایدومورد پسند این گروه که زیاد هم هستن واقع شود سپاس

یک نظر بگذارید