آیا شما هم از رنگ آبی در خانه تان استفاده کرده اید ؟ و یا این که نمی دانید باید در کجا ها از این رنگ آرامش بخش استفاده کنید . نگران نباشید توسط چند ایده ساده می توانید از این رنگ زیبا در جاهای مناسب که بیش ترین زیبایی را دارنند در منزل تان استفاده کنید .

دکوراسیون آبی

توسط سه رنگ آبی ، زرد ، قرمز می تواند تنوع خاصی به اتاق تان بدهید . به این صورت که رنگ دیوار را آبی کنید و توسط کوسن های زرد و قرمز مبلمان تان را تزیین کنید این کارباعث ایجاد یک تضاد جالب خواهد شد . می توانید میز جلو مبلی را نیز به رنگ قرمز انتخاب کنید . این کار باعث می شود که رنگ آبی دیوارها بیش تر خودش را نشان دهد . بر روی میز هم چندین گل زرد زیبا بگذارید .

ترکیب دو رنگ یاسی و آبی آسمانی

ترکیب این دو رنگ یک ترکیب رویایی و رمانتیک را ایجاد می کند . از آبی آسمانی می توانید برای زمینه اصلی اتاق تان استفاده کنید . و مبل و پرده و قالی را نیز آبی کنید . برای اکسسوری ها از رنگ یاسی استفاده کنید . کوسن های روی مبل ، حاشیه پرده ، تابلوی روی دیوار و دیگر وسایل تزئینی را یاسی انتخاب کنید این کار باعث می گردد که یک اتاق رویایی را ایجاد نمایید .

ترکیب رنگ های توسی ، آبی ، زرشکی ، نارنجی

اگر می خواهید فضای پویایی را ایجاد کنید از ترکیب این رنگ ها استفاده کنید . از رنگ زرشکی برای هیجان بخشیدن به صندلی های کانترتان استفاده کنید . برای این که فضا را شاداب سازید از رنگ نارنجی برای تشک صندلی ها استفاده کنید . هم چنین می توانید از رنگ نارنجی برای حوله ظرفشویی ، قالیچه ، گلدان های تزئینی ، گل ، پادری و ... استفاده نمایید .

ترکیب رنگ های هلویی ، سفید و آبی کم رنگ

از این ترکیب رنگ ها می توانید برای سرویس های بهداشتی تان استفاده کنید . برای این گونه فضاها می توانید دیوارها را آبی کم رنگ و گچ بری ها را سفید کنید . برای این که فضا را از سردی خارج سازید می توانید کمی از رنگ صورتی نیز استفاده کنید . برای مثال می توانید کف پوش ها را به رنگ صورتی درآورید .

ترکیب دو رنگ زعفرانی و سورمه ای

این ترکیب نیز باعث می شود که فضاهای مختلف اتاق به خوبی دیده شوند .

برخی نیز ممکن است از این رنگ برای آشپزخانه و کابینت آشپزخانه استفاده نمایند.

ترکیب دو رنگ آبی آسمانی و صورتی پررنگ

این ترکیب بسیار زیبا و تا حدودی زنانه می باشد . برای داشتن این ترکیب دیوارها را آبی و اکسسوری ها را صورتی پررنگ یا سرخابی کنید .

ترکیب رنگ های آبی آکوا ، زرد کمرنگ ، خاکستری مایل به قهوه ای

یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید برای سرویس های بهداشتی تان در نظر بگیرید رنگ آبی می باشد .

ترکیب دو رنگ آبی کاربنی و قرمز گیلاسی

اگر می خواهید هیجان پسرتان را ارضا کنید از رنگ آبی در اتاق خوابش استفاده کنید . موکت اتاقش را آبی در نظر بگیرید و کوسن ها و بالشت ها را نیز قرمز و آبی کاربنی .

ترکیب رنگ های بنفش ، آبی فیروزه ای ، سبز لیمویی

سعی کنید از این ترکیب رنگ ها به میزان کم استفاده نمایید چرا که زیاد به چشم می آیند و استفاده زیاد از این ترکیب رنگ ها باعث می گردد که زیبایی از بین برود . رنگ دیوارها را فیروزه ای کنید کوسن ها را سبز لیمویی و بنفش در نظر بگیرید .

برخی رنگ های MDF نیز بدین رینگ ها هستند که می توانید در کابینت از آن استفاده نمایید.

ترکیب رنگ های نقره ای ، صدفی ، آبی استیل

این رنگ مختص کسانی است که شیک هستند . یکی از زیباترین ترکیبات رنگ آبی آبی استیل می باشد که در خود نوعی خاکستری براق دارد . با ترکیب رنگ های آبی استیل ، نقره ای و صدفی می توانید یک اتاق خواب شیکی را برای خودتان طراحی نمایید .

برای اتاق نشیمن تان می توانید از انواع رنگ های آبی استفاده کنید . مثلاً کاناپه را آبی – توسی در نظر بگیرید دیوارها به رنگ آبی آسمانی .

رنگی که می توان از طبیعت الهام گرفت ترکیب رنگ های آبی اقیانوسی ، سبز چمنی ، سرخ مایل به زرد می باشد .

یک ترکیب رنگ زیبا رنگ های لاجوردی ، سفید ومشکی می باشد . رنگ آبی کبالت به خاطر عمق زیادی که دارد در کنار رنگ مشکی بسیار زیبا دیده می شود . رنگ مشکی دارای سنگینی خاصی است برای این که بتوانید این سنگینی را از بین ببرید آن را با رنگ سفید ترکیب کنید .

ترکیب رنگ های آبی درباری و بژ مایل به قرمز

برای دیوارهای اتاق نشیمن خودتان می توانید از رنگ بژ استفاده کنید . هم چنین می توانید این رنگ را با انواع رنگ ها ترکیب کنید .

ترکیب رنگ های نیلی ، ماهوگانی ، خاکستری مایل به آبی

ماهوگانی درواقع قهوه ای مایل به قرمز می باشد که درکنار رنگ های خاکستری و آبی نیلی بسیار خودش را نشان می دهد . ازاین ترکیب رنگ می توانید برای فضای ناهارخوری تان استفاده کنید .

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید