ویژگی مبلمان حرفه ای و کابینت آشپزخانه

مبلمان های حرفه ای چه ویژگی هایی را دارند ؟

یکی از قسمت های مهم در دکوراسیون هر خانه ای مبلمان آن خانه می باشد که باید در زمان خرید به آن دقت ویژه ای داشته ای باشیم . در صورتی که تصمیم دارید مبلمان حرفه ای را خریداری نمایید پس با ما همراه باشید .

خرید مبلمان حرفه ای دارای اصولی می باشد که باید آن ها را بدانید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید .

خرید کردن مبلمان می تواند برای هر خانواده ای مهم باشد . توسط تکنیک ها و اصول زیر شما به راحتی خواهید توانست مبلمان مورد نظرتان را انتخاب نمایید .

همه ی ما دوست داریم بر روی مبلی دراز بکشیم و استراحت کنیم و در این حالت آرامش هم داشته باشیم . اما خریدن مبلمانی که بتواند در گذر زمان آزمون خودش را پس بدهد نیاز به دقت بسیاری دارد . آن چه که مهم است این می باشد که در هنگام خرید مبلمان نباید عجولانه تصمیم گیری کنیم .

بهترین گزینه مبلی است که طراحی ساخت آن بی نظیر باشد و از طرفی شخص بر روی آن احساس راحتی کند و تکیه گاهی محکم هم باشد . البته موارد دیگری نیز وجود دارد که باید حتما آن ها را مد نظر قرار داد . مانند شیک بودن مبلمان ، رویه دوزی ، شکل آن ، دوام مبل و ... ما در این مطلب مهم ترین نکته ها را برای شما آورده ایم تا شما در زمان خرید بتوانید یک خرید خوب و راحتی را داشته باشید و مبلمانی با دوام و حرفه ای را نیز انتخاب کنید .

حتما به اندازه مبلی که می خواهید آن را بخرید توجه داشته باشید

محلی را که برای چیدن مبلمان تان در نظر گرفته اید را اندازه گیری کنید . در زمان خرید هم اندازه و شکل اتاق تان را نیز مد نظر داشته باشید . باید مبلی را انتخاب کنید که با فضای داخلی اتاق تان هماهنگی داشته باشد اندازه ی مبل تان را یادداشت کرده و با استفاده از نخ آن را در فضای داخلی اتاق تان شبیه سازی کنید . با این کار شما مطمئن خواهید شد که مبل در اتاق شما جای خواهد گرفت یا نه ؟ و از طرفی باید به فضای اتاق برای قدم زدن و عبور کردن نیز توجه داشته باشید .

در هنگام خرید مبل باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم ؟

شما چگونه مبل خودتان را می خواهید وارد فضای اتاق تان کنید . در صورتی که راهروهای شما باریک است و یا در فضای آپارتمانی زندگی می کنید که دارای آسانسور و پله است باید این نکته را در نظر داشته باشید که به راحتی می توانید مبل را وارد خانه تان کنید یا خیر ؟

مبلی که انتخاب می کنید باید راحت باشد

یادتان باشد در زمان خرید مبل تازه آن چیزی که در وهله اول شما احساس می کنید تا حدود زیادی به آن چیزی شباهت خواهد داشت که شما در نهایت نصیب تان می گردد . بنابراین باید حواس تان به این موضوع باشد که مبلی که در وهله اول برای تان بسیار راحت به نظر می رسد امکان دارد که با گذشت زمان قدرتش کم شده برای همین توصیه می شود که به رویه دوزی مبل بسیار توجه داشته باشید .

در انتخاب مبل شکل و اندازه مبل هم بسیار حائز اهمیت می باشد

در صورتی که اتاق نشیمن شما کوچک است و یا عرض آن بسیار کم می باشد . شما نمی توانید مبل بزرگی را در این فضا جای دهید . اگر این کار را انجام دهید دیگر فضایی برای رفت و آمد شما وجود نخواهد داشت . بنابراین توصیه می شود که متناسب با عرض اتاق تان مبل را انتخاب کنید .

یادتان باشد که عملکرد مبلمان شما در انتخاب بسیار مهم می باشد

در صورتی که تعداد اعضای خانواده تان زیاد است . دو مبل را در کنار هم دیگر به صورت L و یا U بگذارید تا همه ی اعضای خانواده تان بتوانند کنار هم بنشینند . نام این نوع سبک مبل مدولار و یا چند تکه می باشد . دقت داشته باشید که رودوزی مبل از پارچه ای با دوام باشد . به خصوص اگر در خانه تان حیوان خانگی نگه داری می کنید . برای این گونه موارد پارچه هایی از جنس چرم ، میکروفیبر محکم سنتزی و مخملی و پرزدار را می توانید انتخاب کنید . مبل های مدل مدولار گزینه های خوبی برای استراحت شما به کار می روند به خصوص اگر دارای سینما خانگی هم باشید .

در زمان خرید مبلمان به استایل آن هم توجه ای ویژه داشته باشید

سعی کنید مبلی را تهیه کنید که از نظر کلاس و استایل به دکور خانه تان بیاید . مبلی که جلب توجه ندارد برای یک دکوراسیون مدرن خوب نیست . اگر خانه تان سنتی است مبلی را انتخاب کنید که دارای قسمت پشتی مرتفع باشد .

دسته های مبل را هم باید طوری انتخاب کنید که راحت باشند و شما به راحتی بتوانید بازوی خودتان را برروی آن ها بگذارید . و بتوانید بر روی آن ها چرت کوتاهی هم بزنید و یا گاهی بر روی آن ها بنشینید . عده ای از افراد دسته هایی را دوست دارند که به شکل مربعی هستند از طرفی عده ای شکل گرد آن را ترجیح می دهند . مبل هایی که قسمت پشتی شان مرتفع است در اغلب موارد دارای دسته های باریک می باشند و در صورتی که طراحی مبل به صورت کلاسیک بوده باشد امکان دارد که دسته ای دارای قوس یا دارای آرایشی باشد که به سمت لبه ها پهن شده است .

به فضای داخلی خانه تان با فرش ایرانی نما دهید و کابینت آشپزخانه جلوه دهید

یکی از نکات مهم برای چیدمان دکوراسیون داخلی خانه تان انتخاب فرش مناسب و منحصر به فرد می باشد . برای این که فرش خوبی را تهیه کنید باید نکاتی را رعایت کنید .

بهترین کابینت در حال حاضر کابینت آشپزخانه های گلاس می باشد که جلوه ای زیبا به آشپزخانه شما می دهد.

جهت مشاهده لیست قیمت کابینت و نمونه کارهای کابینت آشپزخانه به صفحات سایت مراجعه نمایید.

شما با استفاده از فرش ایرانی می توانید فضای داخلی خانه تان را زیبا سازید و با کابینت های گلاس آن را زیبا نمایید

گاهی لازم نیست که قاب های هنری را به دیوارتان بیاویزید آن ها می توانند فرش هایی باشند که شما آن ها را بر کف خانه تان انداخته اید . در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی فرش ها دارای جایگاه بسیار ویژه ای هستند . خانه ای که فرش نداشته باشد اصلاً روح ندارد و آن فضا به چشم نمی آید . فرش های ایرانی قطعه های هنری فاخری می باشند که وجود آن ها برای فضای داخلی خانه بسیار حائز اهمیت می باشد . فرش ها به حدی قدرت دارند که به راحتی جای خودشان را در هر فضایی پیدا می کنند . اگر می خواهید بدانید که کدام فرش به حال و هوای دکوراسیون خانه تان می آید متن زیر را مطالعه کنید .مبلمان

برای فضاهای کوچک انتخاب فرش ایرانی بسیار مناسب می باشد

اگر فضای داخلی خانه تان کوچک است بسیار باید هوشمندانه عمل کنید . در صورت کوچک بودن فضای خانه تان که یکنواخت و سرد است وجود یک فرش ایرانی آن هم با رنگ های شاد می تواند فضای تازه ای را به اتاق شما بدهد . این نوع فرش ها هم کاربردی می باشند و هم می توانید از آن ها به عنوان یک وسیله دکوری استفاده کنید . آن چه که به آن باید دقت داشته باشید این است که در فضاهای کوچک فرش هایی را انتخاب کنید که طرح های آن خلوت تر و ساده تر باشد .

سعی کنید فرش هایی را انتخاب کنید که با کفپوش خانه تان هماهنگی داشته باشد

قبل از این که فرشی را تهیه کنید رنگ کفپوش های خانه تان را در نظر داشته باشید . در صورتی که رنگ کفپوش های شما خنثی است کار شما راحت تر خواهد بود . اما در صورتی که طیف رنگ کفپوش های شما قهوه ای است باید فرش هایی را انتخاب کنید که با این نوع کفپوش ها هماهنگی داشته باشد . کارشناسان اعتقاد دارند که تضاد میان رنگ فرش ها و کفپوش ها می تواند باعث خودنمایی بیش تر فرش ها نیز گردد .

در صورتی که تمایل دارید فضای داخلی خانه تان را بزرگ تر جلوه دهید باید رنگ فرش های تان روشن باشد . اما درصورتی که فضای داخلی خانه تان بزرگ است می توانید فرش هایی را انتخاب کنید که طرح های آن ها شلوغ و خوش رنگ و لعاب است .

یکی از نکاتی که باید به آن ها توجه داشته باشید این است که فرشی را که انتخاب می کنید برای کدام قسمت خانه تان است . زیرا فرشی که برای اتاق خواب در نظر گرفته می شود با فرشی که برای اتاق نشیمن است متفاوت می باشد . اگر فضایی که می خواهید برای آن فرش تهیه کنید پر رفت و آمد است فرشی را انتخاب کنید که ضخیم تر بوده و رنگ های آن نیز تیره باشد .

فرش پهن کردن هم دارای قوانینی می باشد فضایی که می خواهید فرش تان را آن جا پهن کنید نباید هیچ گونه نم زدگی ، شکستگی داشته باشد . زیرا این موارد به بافت فرش تان آسیب خواهد زد . و طول عمر فرش تان را کاهش خواهد داد

جهت سفارش طراحی کابینت آشپزخانه به صفحه طراحی کابینت مراجعه نمایید.

طراحی کابینت

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید