خانه ای زیبا برای شب عیدتان داشته باشید

خانه تان را تزیین کنید در این مطلب ما به شما 11 ایده برای زیبا کردن دکور خانه تان می دهیم . در قسمت های بعدی راه های بیش تری را برای تزیین خانه تان به شما پیشنهاد خواهیم داد.

تمیز کردن خانه در تعطیلات

 1. قسمتی از ظرف شویی خانه تان را تزیین نمایید . اگر از لوازم قدیمی تان خسته شده اید ؟ دکور آشپزخانه تان را با یک ظرف شویی سفالی و یا شیشه ای عوض کنید . دقت داشته باشید که قبل از نصب حتما به دیوار خانه تان نصب شده باشد .
 2. آشپزخانه تان را نورپردازی کنید . قسمت غذا خوری آشپزخانه تان را توسط یک چراغ لوکس روشن نمایید . آسان ترین راه نصب یک چراغ ثابت دیواری می باشد . فقط کافی است که برق را برای مدتی قطع نمایید و سیم های چراغ تان را نصب کنید .
 3. سعی کنید لوازم خانه تان را بروز کنید . تنها کافی است که کابینت های قدیمی تان را با کابینت آشپزخانه مدرن و زیبا عوض کنید . چراغ های کوچک سقفی را به اطراف لوازم آشپزخانه تان نصب کنید تا آشپزخانه تان شیک شود .
 4. جعبه کمک های اولیه را به دیوار آشپزخانه تان نصب کنید . تنها کافی است که توسط یک پیچ و یک دریل ، در مدت زمان کم تر از یک ساعت این جعبه را نصب نمایید . و به جای این که در میان کابینت های آشپزخانه تان به دنبال جایی برای داروهای تان باشید برای این که کارتان را راحت تر کنید می توانید از کابینت هایی استفاده کنید به به راحتی بر روی دیوار بالای ظرف شویی تان متصل گردد .
 5. سینک دستشویی تان را عوض کنید . با خرید یک سینک زیبا محیط خسته کننده حمام تان را عوض کنید . قبل از این که یک سینک جدید بخرید ، در ابتدا به این فکر کنید که به چه چیزی نیاز دارید سپس اقدام به خرید نمایید . زیرا امکان دارد که شما مجبور باشید که در تمام طول روز در مقابل سینک بایستید و کارهای تان را انجام دهید . آیا فضای کافی وجود دارد که برای مثال بتوانید در آن جا مسواک بزنید و یا لنزهای تان را به چشم تان بگذارید ؟ شما باید در عین زیبایی به قابل دسترس بودن آن نیز دقت کنید .
 6. سر دوش حمام تان را تعویض کنید . سعی کنید سر دوشی را بخرید که سرعت ریزش آب کم تری داشته باشد و هم هنگام استفاده از آن احساس خوبی داشته باشید و از طرفی نیز پول آب زیادی برای تان نیاید . اگر همین الان سر دوشی دارید که میزان سرعت ریزش آن کم است ، آن را چک کنید تا متوجه شوید که آیا رسوبات آب داخل آن جمع شده است یا خیر ؟ بعد تصمیم بگیرید که یک سر دوش جدید بخرید .
 7. شیر آب جدیدی را نصب نمایید . تنها با نصب یک شیر جدید می توانید احساس خوشایندی را در خودتان به وجود آورید . دقت داشته باشید که سینک ظرفشویی تان گنجایش مقدار آبی که از شیر می آید را داشته باشد ، به جز این مجبورید که باز هم از همان شیر آب قدیمی تان استفاده کنید .
 8. در آشپزخانه تان یک کمد زیبا را نصب کنید . چیزی که به آن باید توجه داشته باشید این است که ببینید باری که می خواهید بر روی دیوار نصب نمایید ظرفیت شیشه های نوشیدنی را دارد یا خیر ؟
 9. برای مهره ها و یادداشت های تان تخته ای را نصب کنید . این نوع تخته ها یک روش سنتی برای توجه افراد خانه می باشد و در زمان های قدیم در داخل آشپزخانه و یا حمام نصب می شده است . در تخته ها سوراخ هایی را ایجاد کنید ، و شماره تلفن ها و تمامی نقاط ضروری را که مد نظرتان است را روی کاغذهایی که بر روی آن نصب شده است یاد داشت کنید .
 10. در کابینت های تان را عوض کنید . درهای قدیمی و از کار افتاده کابینت های تان را عوض کنید . شما می توانید از استیل ضد زنگ ، شیشه ، آهن ورزیده ، و یا چوبی با توجه به کف خاانه تان نوع در را مشخص کنید . طرز کار آن ها بسیار آسان است . یکی از بزرگ ترین مراکز فروش اثاثیه آشپزخانه در واشنگتن می گوید : چفت کوچک را برداشته و ستون داخلی آن را نگاه کنید ، اکنون در جایگزین شده را بر سر جای در قدیمی نصب نمایید .
 11. وسایل قدیمی تان را عوض کنید .

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید