8 دلیلی که تعمیرات آشپزخانه از بودجه تجاوز می کند

زمانی که شما شروع به پروژه تعمیر یک آشپزخانه می کنید، ممکن است در مورد اینکه ایده تان چقدر هزینه می برد خبر نداشته باشید. پاسخ به چندین فاکتور شامل سایز فضای در اختیار شما، گاری که می خواهید انجام دهید، و بودجه شما بستگی خواهد داشت. در پایان، هزینه تعمیر باید به‌طور گسترده ای با انتخاب‌های شما صورت گیرد.

به تعبیری چندین دلایل عمومی وجود دارد که تعمیرات از بودجه اولیه بالاتر می رود.

دلیل شماره 1 که پروژه های تعمیرات (تمام پروژه ها، نه تنها آشپزخانه ها) از بودجه تجاوز می کنند این است که مالکان محصولات و وسایل گرانی را انتخاب می کنند. تقریباً نیمی از آن‌ها که از بودجه شان تجاوز می کنند این را به عنوان یک دلیل ذکر کرده اند.

حدود 40 درصد از کسانی که بودجه شان را از دست دادند ابراز نمودند که استفاده از این محصولات و خدمات طبق بررسی گران‌تر از میزان پیش بینی شده اند.

این کابینت‌ها برای سقف‌های 10 فوتی آشپزخانه سفارش داده شده اند. طراح می گوید می توانم کابینت‌هایی ارزان درست کنم و کاری کنم که واقعاً گران قیمت به نظر برسند.

1.کابینت‌های سفارشی. هزینه کابینت‌ها به‌طور گسترده ای رده بندی شده است که بستگی دارد از مغازه بزرگ یا نیمه سفارشی یا سفارشی تهیه شوند.

راه حل این است که پیش از شروع به تعمیر بدانید که طرح‌هایی که شما می خواهید ممکن است چقدر هزینه بردارد. در ذهن داشته باشید که آیتم‌های خاص و سفارشی معمولاً هزینه بیشتری می برند. برای مثال، ممکن است کشیدن کابینت های بالایی تا 12 فوت برای تعادل سقف بلند ممکن است زیبا به نظر برسد. اما با این طراحی شما تقریباً هزینه را چهار برابر می کنید، زیرا کابینت استاندارد شما به 12 فوت نمی رسد. پس حالا شما دارید کابینت‌هایی فوق سفارشی سفارش می دهید. از معمار، طراح یا پیمانکار خود بخواهید در مورد هزینه های گزینه های متنوع به شما مشاوره بدهند. در صورتی که خودتان به عنوان پیمانکار عمل کرده و بازرگان استخدام می کنید می توانید پیش از تمام کردن پروژه، با صراحت با آن‌ها در مورد هزینه بحث کنید.

2.ویژگیهای خاص. علاوه بر ویژگیهای بیرونی کابینت، قسمت داخلی آن نیز می تواند هزینه را بالا ببرد. نمونه های اضافی کابینت زیبا اما گران قیمت شامل زاویه جادویی می شوند، که قفسه های کشویی دسترسی به بخش پنهانی از کابینت را شامل می شوند که شما نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید، مانند کشوی چاقوها، یا ادویه یا نوشیدنی ها. چیزهای زیادی وجود دارند که می توانید به کابینت‌ها بیفزایید.

قبل از اینکه یک ویژگی خاصی را بخواهید، ممکن است بخواهید ببینید واقعاً چقدر بکار می رود. بعداً شما می توانید تعیین کنید که آیا کاربرد اضافه شده ارزش هزینه را دارد.

3.میز کابینت. هزینه میز کابینت بسیار وسیع است.  میزهای کابینت از ورقه های پلاستیکی نسبتاً قیمت مناسبی دارند. کوارتز و گرانیت معمولاً از لحاظ قیمت بالاترند.

  1. وسایل برقی. وسایل برقی نیز از لحاظ هزینه بر اساس ساخت، مدل و ویژگی ها گسترده هستند. وسایل تجملاتی مانند ولف و ساب زیرو قیمت بالاتری دارند و برندهایی چون GE به صرفه ترند. تحقیقات خود را انجام دهید و چیزی که با هزینه شما بخواند را بیابید، آن وقت می توانید ببینید آیا ارزش هزینه کردن را دارد.

هزینه های پنهان که نمی توان از آن‌ها اجتناب نمود

در ورای هزینه هایی که مالک با انتخاب وسایل و مواد کنترل می کند، هزینه هایی هستند که از مشکلات ساختمانی نشأت می گیرند که به‌سادگی باید حل شوند.

  1. مسائل ساختمانی پیش بینی نشده. دیوار را می شکافید و می فهمید موریانه ها نیمی از تیرهای دیوار را خورده اند. شاید زمانی که کف پوش آشپزخانه را برمی‌دارید، متوجه شوید نشتی آب کشف نشده، کف و تیرهای کف را پوسانیده است. یا مانند تصویری که از تعمیر یک آشپزخانه گرفته شده، ممکن است سقفی اشتباه را کشف کنید. هزینه پیش بینی نشده ما زمانی بود که بخشی از سقف آشپزخانه هنگامی که پیمانکار سوراخ‌هایی برای چراغ‌ها می زد، فرو ریخت. خانه 37 سال پیش خریده شده بود و به خاطر ساخت ضعیف فرو ریخت.

چنین مسائل پیش بینی نشده ای محرک‌های خوبی برای انجام پیش پروژه در جهت تلاش دارند. با این وجود، هر مشکلی را نمی توان پیش از زمان مقرر حل کرد. بسیاری از طراحان پیشنهاد می دهند 20 درصد احتمال در بودجه تعمیر آشپزخانه را برای مسائل غیر قابل پیش بینی اختصاص دهید.

  1. پیروی از قانون. پیت گرسدورف در بازسازی برخی آشپزخانه ها با مسائل قانون مواجه می شود. برای مثال، زمامی که یک رشته گاز با واحد انرژی بالا هست، ممکن است نیاز به نصب لوله گاز بزرگ‌تری باشد که مستلزم باز نمودن دیوار و جایگزینی لوله می باشد. وی مشکلات هواگیری لوله کشی را هنگامی که لوله کشی مخزن اصلی به درستی نصب نشده را دیده است. ما همچنین اتصالات سقف یا اتصالات کفی را دیده ایم که به درستی ساخته نشده اند و باید آن‌ها را جایگزین کنیم تا به استاندارد فعلی رسیده و قانونی باشد.

اجازه دهید این مورد را فقط تورم بنامیم

دسته نهایی دلایلی که باعث می شود بازسازی آشپزخانه از بودجه مورد نظر تجاوز کند به‌طور اساسی کاملاً تحت کنترل شماست.

  1. تغییر دادن ذهنتان. برای اینکه پیمانکار شما دقیقاً هزینه پروژه را پیش بینی کند، ایده خوبی است که وسایلتان را قبل از آغاز به کار بازسازی انتخاب کنید. آن هیگوئرا که با بیش از 250 مشتری از سال 2003 کار کرده است می گوید:"در صورتی که آن‌ها را انتخاب نکنید، همواره پول بیشتری صرف خواهد شد. دوم اینکه زمان بیشتری صرف می شود. و سوم، برنامه آشفته ای خواهید داشت که هزینه بیشتری را صرف می کند."

تغییر وسایل با مصالح در میان پروژه نیز معمولاً موجب تغییر در ترتیب شده که سیر زمانی و هزینه را افزایش می دهد. گرسدورف می گوید: "ممکن است ترکیب یک میز کابینت جزیره ای مورد تصمیم گیری قرار گرفته باشد، که آن را دوست ندارند و می خواهند تغییرش دهند، این چیزها قطعاً به هزینه می افزاید."

حتی زمانی که صاحب خانه ها می دانند ایجاد تغییر به هزینه ها می افزاید، برخی از آن‌ها هنوز هم خواهان تغییر طرح در میانه کار هستند. در واقع ظبق بررسی ثبت شده این سومین دلیل عمده در تورم بودجه آشپزخانه است.

  1. خزش هدف. این واژه ای برای چیزی است که زمانی اتفاق می افتد که بازسازی آشپزخانه جالب به نظر برسد. و ناگهان تصمیم می گیرید در اتاق نشیمن و غذاخوری هم تغییراتی انجام دهید، و درهای جدیدی بگذارید. به‌طور ناگهانی هدف شما گسترش می یابد. این احتمالاً اولین مکانی است که می بینید بودجه تان واقعاً زیاد می شود.

در هر حال هزینه بازسازی آشپزخانه چقدر می شود؟

همان‌طور که دانستن دلایل عمومی اینکه چرا بودجه بازسازی آشپزخانه زیاد می شود مفید است، دانستن اینکه معمولاً هزینه بازسازی آشپزخانه چقدر می شود نیز مفید است. طبق بررسی از 2500 مالک، تقریباً یک سوم مالکان بین 25000 تا 50000 دلار صرف کرده اند. یک سوم دیگر بیش از 50000 دلار خرج نموده اند. اینها میانگین های ملی هستند. هزینه برای شما بستگی به هزینه ها در ناحیه زندگی‌تان دارد. معمولاً هزینه ها در راستای ساحلی بیشتر از قسمت وسط شهر می باشد.

همچنین هزینه ها به نوع پروژه، بعلاوه به سایز اتاق بستگی دارند. تعمیر کامل آشپزخانه که حداقل جایگزینی کابینت‌ها و وسایل برقی را دربرمی گیرد، حدود سه برابر تعمیر جزئی یا سطحی بازسازی آشپزخانه هزینه برمی دارد.

اغلب هر چند وقت یک‌بار بودجه بازسازی زیاد می شود؟

نهایتاً نکته ای در مورد بازسازی آشپزخانه. اگر شما طبق بودجه پیش بروید، تقریباً در بین یک سوم بررسی شده قرار می گیرید که سال گذشته بازسازی نموده اند (همه پروژه ها، نه فقط آشپزخانه). مقدار کمی از یک سوم از بودجه شان تجاوز می کنند. تنها 3 درصد زیر بودجه هستند.

1 نظر

  1. باتشکراز اطلاعات وراهنمایی هایی که در اختیار ما گذاشتید,دقیقا باید برای یک میلیون تومان دوبرابر باید انتظار هزینه را داشت.

یک نظر بگذارید