12 سبک کابینت آشپزخانه، کدام یک برای شما مناسب است؟

گاهی اوقات شما واقعا از سبک کابینت آشپزخانه ای که شما را فرا می خواند متعجب می شوید.

شناختن سبکی با دیدن خیلی بهتر از شنیدن است. شما آن را زمانی که ببینید می شناسید، و عکسی که بیشتر به شما الهام می بخشد بیشتر اوقات می تواند شما را متعجب کند. آیا تصور می کنید سبک آشپزخانه تان را می شناسید؟ این راهنماییها را در مورد 12 طراحی آشپزخانه بررسی کنید، سپس به ما بگویید کدام یک بدتر است.

آشپزخانه های روستایی

کابینت آشپزخانه های روستایی. خانه های روستایی گرم و خودمانی شخص را در آنجا پایبند می کند، و آنها هنوز هم قکارآمد بوده و راحتند. قفسه های باز آنها، سینک عریض، کف کلاسیک و میز آشپزخانه بزرگشان کار و زندگی در این آشپزخانه ها را راحت می سازد.

آشپزخانه های ساده

کابینت آشپزخانه های ساده.زمانی که ما به آشپزخانه ها فکر می کنیم، صدمه دیده، آشفته، و ناصاف شاید اولین کلمتی نباشند که به ذهن می آیند. اما امروزه آشپزخانه های روستایی با آشچزخانه کلاسیک سیاه و سفید برابری می کنند که این را مدیون چوب، ینگ، وسایل مرغوب و شومینه ها هستند.

آشپزخانه های مدرن

کابینت آشپزخانه های مدرن. تعاریف "مدرن" خیلی متغیر است، ولی هنگامی که به طراحی های آشپزخانه مدرن فکر می کنیم، اغلب کابینتهای بدون چهارچوب، براق، و فلزآلات ساده، خطوط تند افقی و فاقد آذین با زیبایی طبیعی مواد درخشان به ذهن می آید.

آشپزخانه های سنتی

کابینت آشپزخانه های سنتی. آشپزخانه های سنتی با جزئیاتشان تعریف شده اند، که می توانند شامل آرک، مدلهای دکوراسیون و سرتیر، کابینتهای پانل برجسته، ترکیبی از وسایل آنتیک و پایه های شبیه به مبلمان، یا حتی شمعدان باشند. خواه استایل آمریکایی کلاسیک داشته باشند یا ویژگی قدیمی، هنوز هم اثر سبک شخصی مالک را با خود دارند.

آشپزخانه های معاصر

کابینت آشپزخانه های معاصر. آشپزخانه های معاصر می توانند بسیار براق باشند، اما در حالیکه یک آشپزخانه کاملاً مدرن اغلب ساختار و چهارچوب را بزرگ می دارد، یک آشپزخانه معاصر اغلب بیشتر در فرم و وسایل، شامل المانهای سایر سبکها و ایجاد بازتاب دوران خود بزرگ است.

آشپزخانه های انتقالی

کابینت آشپزخانه های انتقالی. آشپزخانه انتقالی ای را به عنوان میانگین تصور کنید. با گرما و استقبال طراحی سنتی و سپس خطوط واضح و ساده استایل معاصر، تعادل پروژه و هماهنگی فضاهای سنتی. چون اینها انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهند، انتخاب خوبی برای مالکانی هستند که سلیقه شان بین دو مورد می چرخد.

آشپزخانه های هنری

کابینت آشپزخانه های هنری. سبک هنری در اوایل قرن بیستم به عنوان واکنشی در برابر مشکل پسندی تولی عمده دوره ملکه ویکتوریا پدید آمد. چوب گران آن، کاشیهای دست ساز، و سادگی خوش ساخت برای جذب ما ادامه داشت.آشپزخانه های ییلاقی

کابینت آشپزخانه های ییلاقی. راحتی، شادی و بی تکلفی آشپزخانه ییلاقی به دوران ساده تر برگشته و حس زندگی راحت، آسوده خاطر را القا می کند. تخته ها، رنگهای ملایم، وسایل آشامیدنی، کفهای چوبی و پرده ها و وسایل پرده رنگی به آشپزخانه شما حس راحتی ییلاقی القا می کند.

آشپزخانه های شبیه کافه های پاریس

کابینت آشپزخانه های شبیه کافه های پاریس. اگر به پاریس علاقه دارید، چرا سبک پاریسی را در خانه تان نیاورید؟ با ورپردازی آشپزخانه دنج، ظروف خوراکپزی در معرض نمایش، کفهای کاشی و و سایبانی راه راه این کار را می توانید انجام کنید.

آشپزخانه های کلاسیک

کابینت آشپزخانه های کلاسیک. کلاسیک یعنی چه؟ پاسخ به همان متنوعی است که آشپزی کردن می باشد. هنوزکابینتهای سفید و کرم، جزئیات ساده معماری و ویژگیهای تیره، لوح سفیدی را ارائه می دهند که مالکان خانه می توانند با سایه هایی از معاصر، سنتی و التقاطی حالتی اختصاصی بوجود آورند.

آشپزخانه های سبک مدیترانه ای

کابینت آشپزخانه های سبک مدیترانه ای. هودهای لاله ای، کاشی های رنگ شده با دست، کابینتهای چوبی گرم، سقفهای تیری و آلاچیقهای چخت و پز برخی از ویژگیهایی هستند که آشپزخانه های جدید اسپانیایی را در لیست محبوبترین ها قرار می دهد.

آشپزخانه های التقاطی

کابینت آشپزخانه های التقاطی. آیا شما در برابر سبکها اعتراض کرده و از طبقه بندی امتناع می کنید؟ این خانه شماست، می توانید آشپزخانه خانه خود را هر طور مایلید ترکیب کنید. ایده هایی برای آشپزخانه شخصیتان با سایه هایی از سبکهای مدرن و روستایی، برازندگی اجتماعی، شوخ طبعی و مزاح بدهید.

نظری وجود ندارد

یک نظر بگذارید