نبایدها در تغییر دکوراسیون

بعضی از خانه ها به دلیل رعایت نکردن اصول دکوراسیون اصلا زیبا نیستند و به دل نمی نشینند ؛ طراحی داخلی خانه دارای قوانینی می باشد که باید رعایت شود . در ادامه مطلب با قوانینی آشنا خواهد شد که با انجام ندادن آن ها یک دکوراسیون زیبا و ایده آل خواهید داشت و از زیبایی آن لذت خواهید برد .

تغییر دکوراسیون

رنگ دیوار دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و به آسانی شما می توانید رنگ دلخواهتان را انتخاب نمایید . در ابتدا باید رنگ دیگر وسایل تان را در نظر گرفته و بر طبق آن رنگ دیوارهای تان را انتخاب کنید .

از قالیچه های خیلی کوچک استفاده نکنید . یکی از اشتباهاتی که بسیار نیز رایج است استفاده از قالیچه های کوچک آن هم بیش از اندازه می باشد . دقت داشته باشید که قالیچه تان باید به اندازه ای باشد که میز مبل روی آن کاملا قرار گیرد .

لوسترهای تان را با کمی فاصله از سقف آویزان کنید .

تابلوهای هنری تان را در ارتفاع مناسب نصب کنید . اکثر افراد قاب ها و تابلوهای هنری شان را در نزدیکی سقف نصب می کنند و این کار کاملا اشتباه است . این تابلوها باید در سطح دید افراد قرار گیرند .

پرده های کوتاه را نصب نکنید . قد پرده در بهترین حالت باید روی زمین قرار گیرد .

به اندازه کافی از کوسن ها استفاده کنید . یکی از عناصر زیبا در دکوراسیون کوسن ها هستند اما این به این معنی نیست که همه جای اتاق تان را از کوسن بخواهید پر کنید .

همه وسایل را در دور تا دور دیوار نگذارید زیرا این کار باعث بی روح شدن اتاق می گردد .

رنگ کابینت آشپزخانه شما باید با رنگ دکوراسیون تان هماهنگی داشته باشد.

از چراغ های رومیزی و دیواری برای نورپردازی استفاده کنید و تنها به نور پردازی سقف اکتفا ننمایید .

1 نظر

  1. مجتبی

    خوبه من تازه عضو شدم باید بیشتر ببینم

یک نظر بگذارید